• Kredi-ago-blegtori.jpg
  • slider2.png
  • Kredi-ago-turizem.jpg
  • kredi_pushime.jpg
  • slider3.png
  • slider4.png

credins online

credins online

Kredi Agro Biznes

sigurimi jetes

karte krediti

ValutaBlerjeShitje
    Euro 136.70 141.70
    Dollari Amerikan 100.70 105.70
    Paund 175.00 180.00
    Dollari Kanadez 93.60 99.60
    Dollari Australian 95.90 100.90
    Franga Zvicerane 112.50 117.50

Deklaratë e Përfaqësuesit të Aksionerëve Mazhoritarë të Huaj në Credins Bank

Sot, kur Shqipëria ecën drejt progresit dhe familjes Europiane, biznesi dhe aktiviteti i bankës mbetet në themele të forta dhe të qëndrueshme. Ne do të vazhdojmë të rritemi dhe ta zhvillojmë Credins Bank me skuadrën drejtuese e cila e ka manaxhuar dhe zhvilluar bankën deri tani, pasi jemi të bindur se jemi në pozita të forta për ta arritur këtë vazhdimësi drejt suksesit...
Lexo më shumë

Kontakt & Suport

  • Rr. Ismail Qemali Nr.4 Tiranë, Shqipëri
  • tel: +355 4 2234 096
  • fax: +355 2222 916
  • email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

    

Scroll to top